Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ KÜLTÜR SANAT VE SU FESTİVALİNİN 1. GÜNÜ YAPILDI
Eklenme : 26.08.2017   -   Okunma : 1093

Kızılcahamam Belediyesi tarafından 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi meydanında düzenlenen Kültür, Sanat ve Su Festivalinin 1. Günü tamamlandı.

Kızılcahamam Belediyesi tarafından 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi meydanında düzenlenen Kültür, Sanat ve Su Festivalinin 1. Günü tamamlandı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in açılış konuşması ile başlayan Kızılcahamam Belediyesi Kültür Sanat ve Su Festivalinde sahne alan birbirinden değerli sanatçıların seslendirdiği şarkılar ve oyun havaları ile Kızılcahamamlı vatandaşlarımız ve misafirlerimiz eğlenceli saatler geçirdi.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, yaptığı konuşmada; “Göreve geldiğimiz günden beri gerçekleştirmeyi planladığımız fakat Ülkemizde yaşanan olaylar ve alınmış kararlar doğrultusunda yapamadığımız Kültür, Sanat ve Su Festivali’ni bugün itibariyle başlatmış bulunuyoruz. Bugün ve yarın yöremizin ve Ankara’mızın birbirinden değerli sanatçılarını sizlerle buluşturarak iyi vakit geçirmenizi diliyorum” dedi. Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney Haç farizasını yerine getirmek içi kutsal topraklara gideceği için vatandaşlarımızdan helallik isteyerek konuşmasına son verdi.

Festivale Belediye Başkanımız Muhittin Güney ile birlikte, Belediye Meclis Üyesi ve Başkan Vekili Durali Uygun, Meclis Üyesi Songül Ergelen, İbrahim Yıldız, Adem Emin Atakul, Murat Can, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, MHP İlçe Başkanı Muzaffer Gökmen, STK Yöneticileri, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kızılcahamam Belediyesi Kültür, Sanat ve Su Festivalinin 1. Gününde Şakir Yılmaz, Kızılcahamamlı Özcan, Kadir Yılmaz ve Hüseyin Kağıt sahne alarak birbirinden güzel eserleri ile katılımcılara eğlenceli saatler yaşattılar.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ