Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI’NIN 95. YILI KUTLANDI
Eklenme : 30.08.2017   -   Okunma : 1730

30 Ağustos Zafer Bayramı, Kızılcahamam 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı'nda yapılan törenle kutlandı.

30 Ağustos Zafer Bayramı, Kızılcahamam 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı'nda yapılan törenle kutlandı.

Törene, Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkan Vekili Durali Uygun, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri Kemal Öztürk, Songül Ergelen , Adem Emin Atakul, Genel Kordinatör Başkan Danışmanı İhsan Taşer, İlçe  Jandarma Komutanı Kadir Bilgi, Cumhuriyet Başsavcısı, Vural Eker, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Sivil Toplum kuruluşları başkanları, Kamu Kurum ve Kuruluşların İdari amirleri katıldı.

Kızılcahamam Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı, Cumhuriyet Savcılığı ve Cumhuriyet Halk Partisi tarafından Anıta çelenk konulmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.

İstiklal marşının ardından, Tören günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Jandarma Astsubay Başçavuş  Mehmet Doğan  yaptı. Cumhuriyet Meydanındaki törenin ardından Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Makamında tebrikleri kabul etti.

Daha sonra protokol Şehit Fatih Duru Parkı'na geçerek, Şehit Anıt Ağacına ziyarette bulundular. İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay tarafından vatanımız için canını veren bütün şehitlerimize dua edildi ve program sona erdi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ