Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ GÜREŞ TAKIMINDAN DÜNYA ŞAMPİYONASI'NDA BÜYÜK BİR BAŞARI DAHA
Eklenme : 9.09.2017   -   Okunma : 1052

Yunanistan'ın Atina Kentinde düzenlenen Yıldızlar Dünya Şampiyonası'nda 58 kg'da mücadele eden sporcumuz Cavit Acar büyük bir başarıya imza attı.

Yunanistan'ın Atina Kentinde düzenlenen Yıldızlar Dünya Şampiyonası'nda 58 kg'da mücadele eden sporcumuz Cavit Acar büyük bir başarıya imza attı.

Birinci turda Gürcü Avrupa Şampiyonu rakibi Tornike Katamadza'yi 11-10, ikinci turda Güney Afrikalı rakibi Frederik Nortje'yi tuşla yenen güreşçimiz üçüncü turda Azaeri güreşçi Turan Bayramov'a yenildi. Ardından Azaeri rakibi finale çıkınca repesaj maçına hak kazanan güreşçimiz Cavit Acar, Bu mücadelede Kazakistanlı Didar Murakhmet'i 10-8 yendi ce üçüncülük maçı oynamaya hak kazandı. Üçüncülük maçında ise Kırgızistanlı rakibi Talgat Tynechtbekov'u 14-4 mağlup eden gururumuz Cavit Acar Dünya üçüncüsü oldu ve bronz madalya kazandı.

Bu büyük başarıyı büyük bir sevinçle karşılayan Başkanımız Muhittin Güney, bizleri bu başarısıyla sevince boğan kardeşimiz Cavit Acar'ı,ailesini, kendisine emek veren güreş antrenörlerimizi ve yöneticilerimizi tebrik ediyorum dedi. Başkanımız, spora verdiğimiz desteğin meyvelerini bu şekilde almanın memnuniyet verici olduğunu belirterek, bu başarının ilçemize hayırlı olmasını diledi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ