Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

EĞİTİMCİ BAŞKANDAN KIRTASİYE DESTEĞİ
Eklenme : 20.09.2017   -   Okunma : 949

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, merkez ve mahallelerde bulunan ilk okullarında eğitim gören öğrencilere kırtasiye desteğinde bulundu.

EĞİTİMCİ BAŞKANDAN KIRTASİYE DESTEĞİ

Kızılcahamam Belediyesi tarafından Kızılcahamam merkez ve mahallelerinde bulunan ilk okullarında eğitim gören öğrencilere kırtasiye desteğinde bulundu.
Göreve geldiği günden bu yana ilçemiz için çalışmalarını titizlikle yürüten Belediye Başkanımız Muhittin Güney, kendisi de bir eğitimci olması sebebiyle özellikle eğitim ve öğretim çalışmalarına her zaman öncelik vermeye devam ediyor. Okullarımızdan gelen talepleri her zaman yerine getiren başkanımız, ilkokul öğrencilerini yine unutmayarak onları sevindirdi.
Geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine 2017 – 2018 Eğitim – Öğretim yılında da Belediye Başkanımız Muhittin Güney, öğrencilerimize kırtasiye malzemesi hediye ederek, Kazım Karabekir İlkokulunda ve Belediye meclis Üyeleri ise eş zamanlı olarak ilçemizde bulunan ilkokul öğrencilerinin kırtasiye ihtiyaçlarının dağıtımını gerçekleştirdiler.
Belediye Başkanı Muhittin Güney yaptığı açıklamada, öğrencilerimizin yüzündeki bir anlık mutluluk ve onlarla bu mutluluğu paylaşmak bizleri her zaman heyecanlandırıyor derken, yeni eğitim öğretim yılının tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize hayırlı olmasını diledi.

Eş zamanlı dağıtılan kırtasiye malzemelerini Çağatay İlkokulu ve Cumhuriyet İlkokulu'na Belediye Meclis Üyesi Kemal Öztürk, Perihan Erdoğan İlkokulu ve Akdoğan İlkokuluna Belediye Meclis Üyesi Songül Ergelen, dağıttılar. İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ