Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

NEVİN GÖKÇEK KIZILCAHAMAM’DA ENGELLİ BİR AİLEYE UMUT OLDU
Eklenme : 11.10.2017   -   Okunma : 2178

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi ve SOS Vakfı Onursal Başkanı Nevin Gökçek, Kızılcahamam’da bir aileye daha umut oldu.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi ve SOS Vakfı Onursal Başkanı Nevin Gökçek, Kızılcahamam’da bir aileye daha umut oldu.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve beraberinde Belediye Meclis Üyesi Songül Ergelen, Yusuf Şengül, Murtaza Güngör, İbrahim Yıldız, Kemal Öztürk, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız ile Kızılcahamam Uğurlu Mahallesi’ne gelen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi ve SOS Vakfı Onursal Başkanı Nevin Gökçek’i karşılayarak Mengüç ailesi için yaptırılan evin anahtarları aileye teslim edildi.

2016 yılı Ramazan ayında Kızılcahamam Uğurlu Mahallesi’nde ikamet eden Hacı Rahim Mengüç’ün evini ziyaret bulunan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi ve SOS Vakfı Onursal Başkanı Nevin Gökçek, evde engelli olan 12 yaşındaki  Zafer Mengüç isminde bir erkek çocuğunun olduğunu görerek yaşam ve barınma problemlerinin olduğu Mengüç ailesine bir ev sözü verdi.

SOS Vakfı Onursal Başkanı Nevin Gökçek, bugün Mengüç ailesini ve engelli olan Zafer’i ziyaret ederek tamamlanan evi hediye etti.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney yardımlarından dolayı Nevin Gökçek’e ve ekibine teşekkür ederek, Mengüç ailesine ve Zafer’e yeni evlerinde sağlık sıhhat içerisinde oturmalarını diledi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ