Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ANKARA ETLİK FİNAL LİSESİ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
Eklenme : 16.10.2017   -   Okunma : 1044

Ankara Etlik Final Temel Lisesi 11. sınıf öğrencileri Kızılcahamam Jeopark duraklarını ziyaret ettiler.

ANKARA ETLİK FİNAL LİSESİ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

Ankara Etlik Final Temel Lisesi 11. sınıf öğrencileri Kızılcahamam Jeopark duraklarını ziyaret ettiler.

Kızılcahamam Jeopark gezisine katılan, Ankara Etlik Final Temel Lisesi 11. sınıf öğrencileri, Coğrafya Öğretmeni Kerem Güven,  Matematik Öğretmeni Sıla Çetinkaya, Edebiyat Öğretmeni Gamze Koca, önderliğinde Kızılcahamam Belediyesi Turizm Tanıtım Koordinatörü Ali İhsan Kayabaşıoğlu rehberliğinde ilk olarak 15 Temmuz Cumhuriyet Ve Demokrasi Meydanı’nda toplanarak  burada bulunan fosil ve taş örneklerini incelendi. Ardından Tarihi Roma Hamamı, Şehit Anıt Ağacı ve Kızılcahamam Belediyesi  100.Yıl Eğitimci Nuray Yeşil Müzesi’ni ziyaret  ettiler.

Ankara Etlik Final Temel Lisesi öğrencileri  gezinin ikinci kısmında Çeltikçi bölgesinde bulunan Abacı Peri Bacaları, Mahkeme Ağacin yer altı şehrini gezdikten sonra son olarak Soğuksu Milli Parkı içerisinde kısa bir yürüyüş yapıp ilçemizden ayrıldılar.

Gezi sonrasında okul öğretmen ve öğrencileri Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney’e  Kızılcahamam’a  ve  Jeopark alanlarına yapmış olduğu yatırımlardan dolayı tebrik ederek teşekkürlerini ilettiler.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ