Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

YENİ HİZMET BİNAMIZIN ÖNÜNE ŞEHİTLER ANITI VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ YAPILDI
Eklenme : 30.10.2017   -   Okunma : 983

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, yeni belediye binasına ve çevresine yapılan yenilikleri yerinde inceleyerek bilgi verdi.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, yeni belediye binasına ve çevresine yapılan yenilikleri yerinde inceleyerek bilgi verdi.

Kızılcahamam Belediyesi yeni hizmet binasına taşınmasını ardından Belediyemiz Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından düzenleme çalışmaları tamamlandı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney bugün Belediyemiz yeni hizmet binası çevresinde yaptığı incelemeler sonucunda resmi bir açıklama yaptı.

Başkanımız Muhittin Güney açıklamasında; “Yaklaşık 3 ay önce geçtiğimiz yeni Belediye Hizmet binamızın eksiklerini tamamlayarak çevre düzenlemesini de hızlı bir şekilde gerçekleştirdik. Çevre düzenlemesinde bizler için tarihleri ve günleri çok önemli olan bir günde ilk olarak 30 Ağustos Zafer Bayramımızda dev Türk Bayrağımızı göndereçektik. İkinci bir çalışmamız olan İlçemizdeki şehitlerimizin tamamını kapsayan Şehitler Anıtımızı yaparak tamamladık, bu eserimizi de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında Cumhuriyetimize, Demokrasimize ve Şehitlerimize saygı adına yapılmış bir eser olarak hizmetlerimizin arasına ekledik.

Diğer yandan Enerjisini güneşten alan bir kolaylığı ve teknolojiyi yine halkımızın hizmetine yeni Belediye Hizmet binasının önüne koyarak sunduk.  Burada Güneş enerjili, Telefon şarjı ve İnterneti olan bir bank yaparak misafirlerimiz teknolojik aletlerini burada oturarak kullanabilecekler, bu alanda kimse enerjisiz kalmayacak” dedi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ