Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ GÜREŞÇİMİZE VE ANTRENÖRÜNE PARA ÖDÜLÜ VERİLDİ
Eklenme : 1.11.2017   -   Okunma : 1008

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney,Kızılcahamam Belediyesi güreşçisi Cavit Acar’ı ve antrenörü Mehmet Çetin’i ödüllendirdi.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney; geçtiğimiz ay, Yunanistan'ın Atina Kentinde düzenlenen Yıldızlar Dünya Şampiyonası'nda dünya üçüncüsü olan Kızılcahamam  Belediyesi güreşçisi Cavit Acar’ı ve antrenörü Mehmet Çetin’i ödüllendirdi.


Dünya üçüncüsü olan Cavit Acar ülkemize ve İlçemize kazandırmış olduğu başarısı nedeniyle Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, kendisini ve Antrenörünü 20’şer bin TL para ödülü ile ödüllendirerek bugün yapılan tören ile kendilerine takdim edildi.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Belediye Başkanlık makamında düzenlediği ödül takdim törenine Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyesi Yusuf Şengül, Kemal Öztürk, Songül Ergelen, Günaydın Yüce, Ak Parti yönetim kurulu Üyeleri, Güreş sorumlusu Yusuf Bayrakçı, Güreş Antrenörü Mehmet Çetin, Şampiyon Güreşci Cavit Acar ve ailesi katıldı.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ