Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA TÖRENİNE KATILDI
Eklenme : 10.11.2017   -   Okunma : 1573

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, 10 Kasım Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma törenine katıldı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, 10 Kasım Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma törenine katıldı.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 79’uncı yılında tüm yurtta olduğu gibi Kızılcahamam’da da düzenlenen törenlerle anıldı.  10 Kasım 2017 Cuma günü  15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen törene İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanımız Muhittin Güney,Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, Belediye Meclis Üyeleri İbrahim Yıldız, Songül Ergelen Cumhuriyet Başsavcısı Vural Eker, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, İlçe Jandarma Komutanı Kadir Bilgi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, Siyasi Parti İlçe Temsilcileri, Kamu Kurum ve Kuruluşların İdari ve Mülki Amirleri katıldı. 

15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen törende  protokol tarafından çelenkler konuldu,  tören saygı duruşuyla başladı. Saat 09.05’i gösterdiğinde  tüm Türkiye’de olduğu gibi Kızılcahamam’da da hayat durdu sirenler çalmaya başladı.

15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda gerçekleşen törenle beraber aynı dakikalarda belediye binamızın önünde personelimiz tarafından dev Türk Bayrağı yarıya İndirilerek saygı duruşunda bulunuldu.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ