Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

FAHRİ HEMŞEHRİMİZ MEHMET YILDIZ’A BERAT BELGESİ TAKDİM EDİLDİ
Eklenme : 15.11.2017   -   Okunma : 1636

Ankara Üniversitesi Kızılcahamam Meslek Yüksekokulu’nun açılmasında büyük emekleri olan, ilçemizde kaymakamlık görevini Kızılcahamam sevgisi ve üstün başarı ile yürüten  İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız’a  bugün FAHRİ HEMŞEHRİLİK BERATI makamında takdim edildi.

5393 sayılı Belediye Kanununun 18. Maddesinin (r) fıkrası uyarınca Kızılcahamam Belediye Meclisi’nin 02.11.2017 tarih ve 155 sayılı kararı ile  Ankara Üniversitesi Kızılcahamam Meslek Yüksekokulu’nun açılmasında emekleri olan Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Ankara Milletvekili Cemil Çiçek ve Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş’e Kızılcahamam İlçesi FAHRİ HEMŞEHRİLİK BERATI verilmesi oybirliği ile kabul edildi.

Fahri Hemşehrimiz olan üç isimden Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Mehmet Yıldız için makamında düzenlenen Fahri Hemşehrilik Beratı Töreni’ne¸Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan,Belediye Meclis Üyeleri Kemal Öztürk, Yusuf Şengül, İbrahim Yıldız, Murtaza Güngör, Songül Ergelen, Günaydın Yüce ve Hamis Tüfekçi katıldı.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ