Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

FAHRİ HEMŞEHRİMİZ ANKARA MİLLETVEKİLİ CEMİL ÇİÇEK’E BERAT BELGESİ TAKDİM EDİLDİ
Eklenme : 21.11.2017   -   Okunma : 1838

Ankara Üniversitesi Kızılcahamam Meslek Yksk oklnn açılmasında büyük emekleri olan, Ankara Milletvekili Cemil Çiçek’e bugün FAHRİ HEMŞEHRİLİK BERATI teslim edi

FAHRİ HEMŞEHRİMİZ  ANKARA MİLLETVEKİLİ CEMİL ÇİÇEK’E BERAT BELGESİ TAKDİM EDİLDİ

Ankara Üniversitesi Kızılcahamam Meslek Yüksekokulu’nun açılmasında büyük emekleri olan,  Ankara Milletvekili Eski Meclis Başkanı Cemil Çiçek’e bugün FAHRİ HEMŞEHRİLİK BERATI Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı’nda bulunan  makamında takdim edildi.

5393 sayılı Belediye Kanununun 18. Maddesinin (r) fıkrası uyarınca Kızılcahamam Belediye Meclisi’nin 02.11.2017 tarih ve 155 sayılı kararı ile  Ankara Üniversitesi Kızılcahamam Meslek Yüksekokulu’nun açılmasında emekleri olan Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Ankara Milletvekili Cemil Çiçek ve Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş’e Kızılcahamam İlçesi FAHRİ HEMŞEHRİLİK BERATI verilmesi oybirliği ile kabul edildi.

Fahri Hemşehrimiz olan üç isimden Ankara Milletvekili Eski Meclis Başkanı Cemil Çiçek için makamında düzenlenen Fahri Hemşehrilik Beratı Töreni’ne¸ Ankara Ak Parti Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İşler, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız katıldı.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ