Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM MESLEK YÜKSEKOKULU AÇILIŞI ANKARA ÜNİVERSİTESİ BÜLTENİNDE YER ALDI
Eklenme : 22.11.2017   -   Okunma : 1007

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in girişimleri sonucunda ilçemize açılmış olan Ankara Üniversitesi Kızılcahamam Meslek Yüksekokulu’nun açılış ha

KIZILCAHAMAM MESLEK YÜKSEKOKULU  AÇILIŞI ANKARA ÜNİVERSİTESİ BÜLTENİNDE YER ALDI
Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in girişimleri sonucunda ilçemize açılmış olan Ankara Üniversitesi Kızılcahamam Meslek Yüksekokulu’nun açılış haberi Ankara Üniversitesi bülteninde yer aldı.
Ankara Üniversitesi’nin aylık çıkardığı bültenlerinin 210. sayısında Kızılcahamam Meslek Yüksekokulu açılış haberinde Başkanımızın konuşmasına yer verildi.
 Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney denhayal ettikleri Üniversiteyi Kızılcahamam’a kazandırmanın mutluluğu içerisinde olduklarını söyledi. Yüksekokulun açılması için destek verenlere teşekkür eden Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam Meslek Yüksekokulu Seyide Özcan Yerleşkesi’nin açılmasında ve yapımını üstlenerek kısa bir sürede bizlere teslim eden  Abdulkadir Özcan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Sabri Özcan’a, Mustafa Özcan’a, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu destekleri verenleri Kızılcahamam hiçbir zaman unutmayacak. Değerli Rektörüm Erkan Bey buraya ilk geldiğinde siz bize destek verirseniz biz de bu işi destekleriz. İnşallah hedefimiz 7 bölüm 2500 öğrenci olur dedi. Biz de bunu canı gönülden istiyoruz. Hem maddi hem manevi olarak desteğimizi sonuna kadar yapacağımızın sözünü buradan veriyoruz ve inşallah hedefimiz de  7 bölüm 2500 öğrenci olsun diyoruz dedi. 

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ