Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM MYO TARAFINDAN KONFERANS DÜZENLENDİ
Eklenme : 6.12.2017   -   Okunma : 1231

Ankara Üniversitesi Kızılcahamam Meslek Yüksekokulu tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü programı düzenlendi.

KIZILCAHAMAM MYO TARAFINDAN KONFERANS DÜZENLENDİ
Ankara Üniversitesi Kızılcahamam Meslek Yüksekokulu tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü programı düzenlendi.
Programa, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Cumhuriyet Başsavcısı Vural Eker, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Başkan Danışmanı İhsan Taşer, Belediye Meclis Üyesi ve Engelliler Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Yusuf Şengül, Belediye Meclis Üyesi Kemal Öztürk, İbrahim Yıldız, Günaydın Yüce, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Uluyurt, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Kurum Müdürleri, Okul Müdürleri, STK Başkanları, davetliler ve öğrenciler  katıldı.
Kızılcahamam Belediyesi Nikah ve Toplantı Salonu’nda  düzenlenen 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Programının konuşmacıları Ali Ulusoy ve Ozan Ulusoy oldu.  Engelli bireylerle ilgili konularda, toplumsal bilincin arttırılması amacıyla düzenlenen “Engellere Rağmen , Herkes için güzel bir yaşam size bağlı” konulu konferans, saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunmasıyla başladı. 
Programın açılış konuşmasını Kızılcahamam Meslek Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Seyhan Akıska yaptı. Programın devamında konuşmacıların yaşam öyküsü ve Engellere Rağmen , Herkes için güzel bir yaşam size bağlı konusunu işlendi.
Ankara Üniversitesi Kızılcahamam Meslek Yüksekokulu tarafından, Programın konuşmacıları Ali Ulusoy ve Ozan Ulusoy’a günün anısına belge ve hediye takdimi yapılarak program sona erdi.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ