Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, İSTANBUL VALİLİĞİ'NDE DİPLOMA TÖRENİNE KATILDI
Eklenme : 6.12.2017   -   Okunma : 1134

Başkanımız, sertifika almaya hak kazanan öğrencileri tebrik etti.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İstanbul Valiliği Kabul Salonu'nda İstanbul Valiliği ve İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) tarafından düzenlenen Mavi Kuşak Bilim Okulu projesinin diploma törenine katıldı. 
Sertifika törenine ayrıca İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, Mavi Kuşak Bilim Okulu’nu tamamlayan öğrenciler ve öğretmenler de katıldı.
2015 yılında hayata geçirilen projenin ikincisi, bu yıl İstanbul Teknik Üniversitesi Maslak Kampüsü’nde 80 kız 80 erkek lise 1. ve 2. sınıf düzeyindeki toplam 160 öğrencinin katılımıyla tamamlandı.

12 günlük 2 dönemden oluşan Bilim Okulu’nda; 31 Temmuz-11 Ağustos arası dönemde 80 erkek, 14 Ağustos-25 Ağustos arası dönemde 80 kız öğrenci eğitim gördü. İstanbul Teknik Üniversitesi Maslak Kampüsü’nde gerçekleştirilen eğitimde yurt, derslik, laboratuvar vb. fiziki mekânların tahsisi İTÜ tarafından sağlandı.

Programa katılan öğrenciler Fen Bilimleri, Matematik, Sanal Gerçeklik, Uzay Gözlemleri gibi birçok alanda eğitici dersler aldı. Eğitim döneminin 3 günü ise eğitici ve eğlenceli gezilere ayrıldı.
Başkanımız, sertifika almaya hak kazanan öğrencileri tebrik etti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ