Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, KIZILCAHAMAM 5. KADIN KOLLARI OLAĞAN KONGRESİ’NE KATILDI
Eklenme : 8.12.2017   -   Okunma : 2084

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam İlçe 5. Kadın Kolları Olağan Kongresi’ne katıldı.

BAŞKANIMIZ, KIZILCAHAMAM  5. KADIN KOLLARI OLAĞAN  KONGRESİ’NE KATILDI

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam İlçe 5. Kadın Kolları  Olağan Kongresi’ne katıldı. 

Kızılcahamam Belediyesi Nikah ve Toplantı Salonu’nda yapılan Ak Parti İlçe 5.Kadın Kolları Olağan Kongresi’nde Kızılcahamam Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız aday oldu.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney ile Kızılcahamam İlçe Başkanı Süleyman Acar, Ak Parti Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam’ı Kızılcahamam Ak Parti İlçe Binası’nda karşılayarak hoş geldiniz dediler.

 Kızılcahamam İlçe 5. Kadın Kolları  Olağan Kongresi’ne Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, eşi Ayşe Güney, Ak Parti Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam, Ankara Ak Parti Kadın Kolları İl Başkanı Mualla Varol, Ak Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Süleyman Acar, Kızılcahamam Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri Yusuf Şengül, İbrahim Yıldız, Kemal Öztürk, Murtaza Güngör, Songül Ergelen,  Kızılcahamam Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Tahir Kütükçüoğlu ve Kadın Kolları katıldı.

Kongre, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayarak Ankara Ak Parti Kadın Kolları İl Başkanı Mualla Varol’un konuşması ile devam etti. Ardından sırası ile Ak Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Süleyman Acar, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve Ak Parti Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam konuşma yaparak kongrenin hayırlı olmasını dilediler ve Başkanlığa yeniden seçilen Fatma Yıldız’ı tebrik ettiler.

Konuşmalardan sonra hatıra fotoğrafı çekilerek oylama işlemlerine geçildi.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ