Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

NİNO ANAOKULU’NDA YERLİ MALI HAFTASI KUTLANDI
Eklenme : 18.12.2017   -   Okunma : 1954

Yerli Malı Haftası” Nitelikli İlkeli Nesiller Anaokulu (NİNO) öğrencileri tarafından etkinliklerle kutlandı.

Yerli Malı Haftası” Nitelikli İlkeli Nesiller Anaokulu (NİNO) öğrencileri tarafından etkinliklerle kutlandı.

Öğrenci velilerinin ikramlarıyla hazırlanan kutlama programında, minik öğrenciler keyifli bir gün geçirdi. Nino’da düzenlenen Yerli Malı Haftası programına öğrenci velileri ve davetliler katıldı. Kutlamalar, birbirinden güzel renkli görüntülere sahne oldu.

Yerli Malı Tutum ve yatırım alışkanlığının küçük yaşlarda kazanıldığına dikkat çeken Nitelikli İlkeli Nesiller Anaokulu (NİNO) Müdürü Hande Coşkun, “Ders araçlarını, giysilerini, harçlığını tutumlu kullanan çocuk bu güzel alışkanlığı büyüyünce de devam ettirir. Küçükken boşa akan su musluğu, gereksiz yanan lambayı kapatan çocuk bu güzel alışkanlığı büyüyünce de devam ettirir. Okul çağlarında zamanı iyi değerlendirme alışkanlığı kazanan insan bu huyundan vazgeçmez. O nedenle çocukları küçük yaşlarda tutumlu olmaya özendirmeliyiz” dedi.

 3 yaş, 4 yaş ve 5 yaş grubunda ki miniklerimizin düzenlediği etkinliklerde yerli malı haftası ile ilgili tekerlemeler, yarışmalar ve oyunlar sergilendi. Nino Anaokulu Öğrenci velilerin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, velilerin evlerinden getirdikleri yiyecekler, miniklerle beraber paylaşıldı.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ