Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

MUHTARLAR KOORDİNASYON MERKEZİMİZ HİZMETE AÇILDI
Eklenme : 19.12.2017   -   Okunma : 1257

Kızılcahamam Belediyesi tarafından açılan Muhtarlar Koordinasyon Merkezi hizmete başladı.

Kızılcahamam Belediyesi tarafından açılan Muhtarlar Koordinasyon Merkezi hizmete başladı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney,  Kızılcahamam Belediyesi Yeni Hizmet Binası altında bulunan salonu düzenlettirerek Muhtarlar Koordinasyon Merkezi olarak  muhtarlarımızın hizmetine sundu.

Ankara İlçelerinde en kalabalık mahalle sayısına sahip olan Kızılcahamam, bu nedenle Muhtarlıklarında fazla olması sebebiyle Kızılcahamam’da işi olan muhtarlarımızın rahatça gelip oturabileceği vatandaşının işlerini buradan takip edebileceği bir mekan olarak hizmet sunacak olan Muhtarlar Koordinasyon Merkezi, bugün yapılan tören ile hizmete açıldı.

Kızılcahamam Belediyesi Muhtarlar Koordinasyon Merkezi açılışına Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri Kemal Öztürk, Yusuf Şengül, Murtaza Güngör, Songül Ergelen, İbrahim Yıldız, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay, İlçe Tarım Müdürü Ali Özdemir, Hastane Müdürü Hüseyin Tekin, İlçe Spor Müdürü Nahit Şahin, Kütüphane Müdürü Tahir Ekmen, Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Ergün Keleş, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta konuşan Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız; Mahalle Muhtarlarımızın hizmetine sunulan Muhtarlar Koordinasyon Merkezimizin hayırlı olmasını diliyorum diyerek açılış kurdelesi kesildi.

İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay tarafından dua edilerek Belediye Başkanı Muhittin Güney tarafından muhtarlarımıza Koordinasyon merkezi tanıtıldı.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ