Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, OYUNLA ÖĞRENİYORUM PROJESİNİN KAPANIŞ TÖRENİNE KATILDI
Eklenme : 22.12.2017   -   Okunma : 897

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen “Oyunla Öğreniyorum” projesi kapanış toplantısına katıldı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney,  Kızılcahamam Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen “Oyunla Öğreniyorum” projesi kapanış toplantısına katıldı.

Ankara Kalkınma Ajansı, Kızılcahamam Kaymakamlığı, Türkiye Cumhuriyeti Kalkınma Bakanlığı, Kızılcahamam Milli Eğitim Müdürlüğü, Kızılcahamam Halk Eğitim Merkez Müdürlüğü ve İlim Yayma Cemiyeti Kızılcahamam Şubesi ortaklığında hazırlanan ve Okul yöneticilerinden oluşan Oyunla Öğreniyorum Projesi, Akıl ve Zeka Oyunları ile Kodlama Eğitici Eğitim sertifika töreni düzenlendi.

Kızılcahamam Halk Eğitim Merkezin de düzenlenen Programa; Ankara Kalkınma ajansı Genel Sekreteri Arif Şayık, Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, Okul Müdürleri ve Kursiyerler katıldı.

Programda Yrd. Doç. Dr. Zekihan Hazar tarafından Dijital Oyun Bağımlılığı konferansı verildi. Şehit Hakan Gülşen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden Mert Aksu geliştirdiği kodlar ile oyun sunumunu yaptı.

Program Eğitime katılan Öğretmenlerin sertifika töreni ile sona erdi.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ