Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

JEOPARK KIŞIN BİR BAŞKA GÜZEL
Eklenme : 25.12.2017   -   Okunma : 1603

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi 91 mezunları dönem arkadaşları ile birlik ve beraberlik etkinliği çerçevesinde hafta sonunu ilçemizde geçirdi.

Termal ve Doğa Cenneti olan ilçemize ziyaretçi akını sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da özellikle hafta içi yoğun iş temposunun stresinden arınmak isteyen misafirlerimizin güzel bir hafta sonu geçirmek için tercihi olmaya devam ediyor.

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi 91 mezunları hafta sonu Kızılcahamam Belediyesi Jeopark Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Ali İhsan Kayabaşıoğlu rehberliğinde Jeopark alanlarını gezip hoş vakit geçirdiler, grup ilk olarak Abacı Peri Bacaları Jeositi, Kızılcahamam Belediyesi Eğitimci Nuray Yeşil Müzesi, Şehit Anıt Ağacı, Soğuksu Milli Parkı ve burada bulunan ziyaeretçi merkezini gezdiler.

Havanın karlı olması geziye farklı bir güzellik kattı. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi 91 mezunları ilçemizden ayrılırken geziye yapmış oldukları katkılarından dolayı ve aynı zamanda dönem arkadaşları olan İlçe Kaymakamımız Mehmet Yıldız’a ayrıca Teşekkür edip, Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve ekibinede yapmış olduğu çalışmalardan dolayı Teşekkürlerini iletip başarılarının devamını dilediler. 



İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ