Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ÖZEL HALK OTOBÜS YETKİLİLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI
Eklenme : 26.12.2017   -   Okunma : 1352

Özel Halk Otobüs Esnafının yapacağı yenilikler ile ilgili SS Otobüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi yöneticileri tarafından bilgi verildi.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız ile birlikte, Kızılcahamam Özel Halk Otobüsleri hakkında görüşmek üzere yetkililer ile bir araya geldi.

Teras Balık Restorant’ta yapılan toplantıya, Kızılcahamam İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Ankara Esnaf Odalar Birliği Başkan Vekili Hüseyin Ar, Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, Belediye Meclis Üyeleri Kemal Öztürk, İbrahim Yıldız, Songül Ergelen, Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Sami Serttek, Esnaf Odası Başkanı Mustafa Keleş, Sanayi Odası Başkanı Ahmet Özkan, Şöförler Odası Başkanı Zafer Arslan ve SS Otobüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi yöneticileri katıldı.

Kızılcahamam Özel Halk Otobüs Esnafının yapacağı yenilikler ile ilgili SS Otobüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi yöneticileri tarafından katılımcılara bilgi verildi. Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Özel Halk Otobüs esnafının araçlarının yenilenmesi konusundaki görüşlerini belirterek katılımcıların da görüşleri alındı.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ