Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

GÜREŞ'İ̇N ENLERİ ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ
Eklenme : 31.12.2017   -   Okunma : 1749

Kızılcahamam Güreş Aileleri tarafından düzenlenen Güreş'in Enleri ödül töreni yapıldı.

Kızılcahamam Güreş Aileleri tarafından düzenlenen Güreş'in Enleri ödül töreni yapıldı.
Güreş'in Enleri ödül törenine, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, İlçe spor Müdürü Nahit Şahin, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, misafir takımlar, güreş takımı Antrenörleri, sporcuları ve aileleri katıldı.
Kızılcahamam Belediyesi Nikah ve Toplantı Salonunda düzenlenen 2017 yılı Güreş'in  Enleri programı saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Açılış konuşmasını Güreş'in  Annesi Naime Gümüş yaparak Güreş'in  Enleri Güreş Antrenörlerimiz Halil Yılmaz ve Mehmet Çetin olduğunu söyleyerek hediye takdim etti. 
Ardından konuşma yapan Kızılcahamam Belediyesi Güreş Antrenörü Halil Yılmaz, Güreş takımımıza destek olan başta Belediye Başkanımız Muhittin Güney'e, hocalarımıza ve güreş ailelerimize teşekkür ediyorum dedi. Yılmaz başarılı bir yıl geçirdiklerini ve güreşçiler için ödül töreni düzenlediklerini belirterek katılımcılara teşekkür etti. 
Programda konuşan Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Güreş bizim hayatımızda var, büyük bir aile olan güreş takımımıza desteklerimizi esirgemedik ve desteğimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Çok mütevazi bir antrenör olan Halil hocamız tamamen milli ve manevi değerleri doğrultusunda bu takımı başarıya götürmektedir. Halil hocamızı ve güreş camiasını başarılarından dolayı tebrik ediyor dedi. 
2017 yılını başarı yılı olarak gören Güreş aileleri düzenledikleri programda, Ülkemiz'de ve Avrupa'da ödül alan güreşçilerimiz için hazırlanan Güreş'in Enleri sunumunu yayınlayarak sahneye çağırılan güreşçilerimize protokol tarafından ödülleri ve plaketleri takdim edildi. 
Son olarak Güreş aileleri tarafından Güreş'e destek veren Belediye Başkanımız Muhittin Güney'e plaket verilerek hatıra fotoğrafı çektirildi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ