Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

CENNET SİTESİ SPOR VE OYUN ALANI TAMAMLANDI
Eklenme : 4.01.2018   -   Okunma : 1009

Kızılcahamam Belediyesi gençleri ve çocukları, spora yönlendirmek için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Bu kapsamda Kızılcahamam'da mahallelerimizde spor alanı oluşturarak gençlerimizin ve çocuklarımızın güvenli bir şekilde spor yapmaları sağlanıyor.

Kızılcahamam Belediyesi gençleri spora yönlendirmek için Kızılcahamam Karşıyaka Mahallesi Cennet Sitesi’nde, Demokrasi Şehidi İbrahim Ateş Seyir Tepesi ve Sosyal Tesisi’nin hemen alt tarafına, 320 metrekarelik alana 400 metrekare tel örgü kullanılarak basketbol potası ve minyatür kale montajı yapıldı. Aynı zamanda Cennet Sitesi içinde bulunan Weilburg Parkı ve ilçe mezarlığı bakım onarım ve revizyon çalışmaları da tamamlandı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney yaptığı açıklamada, çocuklarımız ve gençlerimizin rahat, güvenli bir ortamda futbol ve basketbol oynayabilmeleri için spor alanları oluşturmaya devam ediyoruz dedi. Başkanımız, ayrıca yine aynı bölgede yapımı tamamlanan Seyir Tepesi ve Sosyal Tesisi ile birlikte bu çalışmaların da yapılması ile Cennet Sitesi’nin çok daha farklı bir görünüme kavuştuğunu belirtti. Yine yakın zamanda bölgeye hizmet olarak sunduğumuz asfalt çalışması ve bu çalışmaların hem bölgede yaşayan vatandaşlarımıza, hem de Kızılcahamam’a hayırlı olmasını diledi.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ