Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ DEĞERLENDİRME VE İSTİŞARE TOPLANTISININ İLK BÖLÜMÜ TAMAMLANDI.
Eklenme : 13.01.2018   -   Okunma : 802

Kızılcahamam Belediyesi tarafından düzenlenen Değerlendirme ve İstişare toplantısının ilk bölümü tamamlandı.

Kızılcahamam Belediyesi tarafından düzenlenen Değerlendirme ve İstişare toplantısının ilk bölümü tamamlandı.

Kızılcahamam Eliz Otel Camlıca 3 salonunda gerçekleşen Değerlendirme ve İstişare toplantısına Ankara Bölge Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İşler, Ak Parti İl Yöneticisi Fuat Yıldırım, Hasan Akan, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri, Yusuf Şengül, İbrahim Yıldız, Kemal Öztürk, Durali Uygun, Murtaza Güngör, Adem Emin Atakul, Fatih Oral, Songül Ergelen, Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Açar, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Taha Sarı, Ak Parti Yönetim Kurulu Üyeleri, Eski İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, Ak Parti Mahalle Temsilcileri ve Davetliler katıldı.

Kızılcahamam Ak Parti İlçe Teşkilatına yönelik düzenlenen Toplantı'da ilk olarak Ak Parti İlçe Teşkilatının Gençlik Kolları, Kadın Kolları ve İlçe Başkanlığının sunumları yapıldı. Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar İstişarenin çok önemli olduğunu vurgulayarak teşkilatımızın istişare içerisinde olması gerektiğini söyledi.

Kızılcahamam Belediyesi tarafından düzenlenen Değerlendirme ve İstişare toplantısının ilk bölümünde Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Katılımcılar için hazırlanan Belediye Faaliyetleri, Çalışmalar ve Projelerden oluşan sunum yaparak, katılımcılara teşekkür etti.

Toplantıya katılan Ankara Bölge Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İşler, yaptığı konuşmada Kızılcahamam Belediyesinin ve Teşkilatımızın hazırlamış olduğu toplantının hayırlı olmasını dileyerek Ülkemizde yaşanan planları ve önümüzdeki süreçte yapılacak olan seçimlerin ülkemiz için çok önemli olduğunu belirterek Bölgemizdeki sorunlar hakkında soru cevap şeklinde karşılıklı konuşuldu.

Toplantı öğleden sonra devam etmek üzere ilk bölümü sona erdi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ