Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ÖĞRENCİLERİN EĞİTİMİNDE KULLANILACAK F-4 SAVAŞ UÇAĞI İLÇEMİZE GELDİ
Eklenme : 18.01.2018   -   Okunma : 1515

Şehit Hakan Gülşen Mesleki Teknik Anadolu Lisesi girişimleri ile Eskişehir Birinci Hava İkmal Komutanlığı’ndan alınan F-4 savaş uçağı Kızılcahamam’a getirildi.

Kızılcahamam Şehit Hakan Gülşen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi girişimleri ile Eskişehir Birinci Hava İkmal Komutanlığı’ndan alınan F-4 savaş uçağı Kızılcahamam’a getirildi.

Şehit Hakan Gülşen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ‘Uçak Bölümü’ öğrencilerinin eğitimlerinde kullanılması amacıyla getirilen F-4 savaş uçağı, okul bahçesine yerleştirildi.

Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, İlçe Jandarma Komutanı Kadir Bilgi ve Okul Aile Birliği Başkanı Nizami Gülşen, F-4 Savaş Uçağını karşılayarak tırlardan indirilişini takip ettiler.

Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız ve Belediye Başkanımız Muhittin Güney, F-4  savaş uçağının İlçemize ve Şehit Hakan Gülşen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyor öğrencilere eğitimlerinde başarılar dilediler.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ