Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, İLÇEMİZE GELEN MHP GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ'Yİ KARŞILADI
Eklenme : 20.01.2018   -   Okunma : 1055

Başkanımız Muhittin Güney, Ak Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Süleyman Acar ile birlikte, ilçemize gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi karşıladı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Ak Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Süleyman Acar ile birlikte, ilçemize gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi karşıladı.

MHP Merkez Karar Yürütme Kurulu’nun 20-21.01.2018 tarihlerinde Kızılcahamam Patalya Otel’de yapılacak olan istişare toplantısı için Kızılcahamam’a gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ülkücü Şehitler Anıtı’nda Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, MHP Milletvekilleri, MKYK Üyeleri, MHP Kızılcahamam İlçe Başkanı Muzaffer Gökmen ve yönetimi ile birlikte karşılandı.

Ülkücü Şehitleri Anıtı’na karanfil bırakan Devlet Bahçeli, şehitler için edilen duanın ardından, anıt içerisine yapılan Gökbükü Otağı’na geçti, Belediye Başkanımız Muhittin Güney, MHP Genel Başkanı Bahçeli’ye hazırlatılmış olan Türk Bayrağı Plaketi ve Tesbih hediye etti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ