Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, TÜM ENGELLİLER FEDERASYONU TEMSİLCİLERİ İLE AKŞAM YEMEĞİNDE BULUŞTU
Eklenme : 20.01.2018   -   Okunma : 896

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Soğuksu Termal Otel’de  ilçemizde 4 gün boyunca kalacak olan Tüm Engelliler Konfederasyonu temsilcileri ile buluştu.

Programa, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Tüm Engelliler Konfederasyonu Başkanı Nedim Kılıç, Tüm Engelliler Konfederasyonu temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri Yusuf Şengül, Songül Ergelen, engelli vatandaşlar ve aileleri katıldı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, konuşmasında Tüm Engelliler Konfederasyonu Başkanı Nedim Kılıç ve misafirlerine hoş geldiniz dedi. Bu programdan ve özverilerinden dolayı huzurlarınızda teşekkür ediyor beraber olmaktan çok mutlu olduğunu belirterek hoş geldiniz sefalar getirdiniz diyerek çok güzel bir slogan var hepimiz engelli adayıyız diye bu gerçekten  çok doğru bi ifade var Cenabı Allah’tan başka hiç kimse bilemez o açıdan olanlarıda engelli olamayanlarda tüm vatandaşlarımız  bizim başımızın tacıdır engellilerimizin  aileleri üzülmesin bu bir imtihandır tabi bizde engellilerle ilgili çalışmalarız devam ediyoruz burada yanımda oturan Yusuf Şengül benim meclis  üyem ve ayrıca engelliler dernek başkanı biz daha işimize başlarken seçimimizi yaparken dedikki biz yanımızda yer verecez onlarıda  sesinide dinleyecez dedi.

Tüm Engelliler Federasyonu Başkanı Nedim Kılıç ve engelliler ile birlikte, Belediye Soğuksu Termal Otel’de 4 günlük tatil için gelen gelirke’nde 2 Adet tekerlekli sandelye hediye olarak Belediye Başkanımız Muhittin Güney’e takdim eden Tüm Engelliler Federasyonu Başkanı Nedim Kılıç ile 2 engelli vatandaşlara tekerlekli sandelye’yi taktim ettiler.

Ayrıca Tüm Engelliler Federasyonu Başkanı Nedim Kılıç, Belediye Başkanımız Muhittin Güney’e plaket takdim ederek engellilerle hatıra fotoğrafı çektirdiler.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ