Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ EMİTT FUARINDA KIZILCAHAMAM’I TANITACAK
Eklenme : 23.01.2018   -   Okunma : 1715

Kızılcahamam Belediyesi, 25-28 Ocak 2018 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMITT) hazırlanıyor.

Kızılcahamam Belediyesi, 25-28 Ocak 2018  tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMITT) hazırlanıyor.

Bu yıl 22.’si düzenlenecek fuarda,  Ankara Valiliği ile Ankara Kalkınma Ajansı koordinasyonunda yürütülen hazırlık çalışmalarına ilişkin olarak yapılan hazırlıklar sonucunda Ankara İlçelerini bir araya toplayan 300m karelik alanda Kızılcahamam Belediyesi de yerini alacak.

Fuar süresince Kızılcahamam Belediyesi ; Tanıtım broşürleri, Su, Madensuyu, Taze Kuru, Bazlama, Gözleme, Sucuk, tarhana gibi yöresel ürünlerinin yanı sıra Ünlü kolonyaları ve Nevbahar Kızılcahamam Çam kolonyasını ve Çam Reçelinide fuara taşıyacak

Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in de katılacağı Fuar, 25 Ocak 2018 Perşembe günü TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde saat 11:00’de açılışı yapılarak, 28 Ocak 2018 Pazar günü saat 18:00’de kapılarını ziyaretçilere kapatacak.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçemizin Tanıtımının yapılacağı ve İstanbul’da düzenlenecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMITT)’e İstanbul’da ve şehir dışında olan vatandaşlarımızı davet ederek tanıtımımızın hayırlı olmasını diledi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ