Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM ZAFER İÇİN DUADA BULUŞTU
Eklenme : 23.01.2018   -   Okunma : 961

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin, Suriye'nin Afrin bölgesinde PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ terör örgütlerine yönelik başlattığı 'Zeytin Dalı Harekatı'nın zaferle sonuçlanması için Kızılcahamam Belediyesi tarafından Aşağı Merkez Camii’nde sabah namazında Fetih Suresi okutuldu ve Mehmetçiğe dua edildi.

Kızılcahamam Aşağı Merkez Camii'ndeki sabah namazına Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, Belediye Meclis Adem Emin Atakul,  Üyesi Durali Uygun, İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay, çok sayıda kamu kurum ve kuruluş temsilcisiyle vatandaşlar katıldı.

Zafer için duada buluşalım” çağrısıyla Kızılcahamam'ın yoğun ilgi gösterdiği sabah namazında Fetih suresi okundu. Sabah namazının ardından Mehmetçik için dua edildi.

Sabah namazı çıkışında konuşan Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kahraman ordumuzun hayırlı sonuçlar alabilmesi için, Zafer için duada buluşalım dedik ve ilçe halkımızla birlikte bugün Mehmetciğimiz için dua ettik. Afrin’de PYD, PKK ve DEAŞ gibi güçlere karşı yapılan bir mücadele var. şunu bilelim ki dünyanın her tarafındaki Müslümanlar dualarıyla bize ve ordumuza destek veriyor, Türkiye'nin zaferi için, ordumuzun zaferi için oralarda dua ettiklerini gördüğümüz zaman dünyanın her tarafındaki Müslümanların ümidinin ülkemiz olduğunu, Türkiye olduğunu hep beraber görüyoruz." Mehmetçik için herkesin dua etmesini isteyen Belediye Başkanımız Muhittin Güney, okuyabilenlerin harekat boyunca Fetih Suresi'ni devamlı okunmasını istedi. Kızılcahamam Belediyesi tarafından Sabah namazı ve duaların ardından cemaate çorba ikramı yapıldı.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ