Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ, EMITT FUARI'NDA İLÇEMİZİ TANITIYOR
Eklenme : 25.01.2018   -   Okunma : 929

Kızılcahamam Belediyesi Ankara standında yerini alarak ilçemizin tanıtımını gerçekleştirmeye başladı.

ITE Turkey tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve THY'nin kurumsal sponsorluğunda, TÜROFED ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) iş birliğiyle düzenlenen 22. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde başladı.

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş'un ve İstanbul Valisi Vasıp Şahin'in katılımıyla gerçekleşen açılış töreni ile start veren fuarda Kızılcahamam Belediyesi Ankara standında yerini alarak ilçemizin tanıtımını gerçekleştirmeye başladı.

İlçemizin tanıtımının gerçekleştirileceği standımızda görevli personellerimiz tarafından yöresel ürünlerimiz, gözleme, bazlama, erişte, su, maden suyu, taze kuru, famous kolonyaları, nevbahar kolonyaları, Yöresel Kozalak Kahveleri,  kozalak reçeli ve bir çok ürünümüzün tanıtımı yapılacak. Ayrıca belediyemiz tarafından hazırlatılan broşürler ve promosyonlarla ilçemizin doğal özellikleri ve güzellikleri tanıtılacak.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, ilçemizin tanıtımının her alanda devam ettiğini, zaten tanınmış olan ilçemizin tüm güzelliklerini anlatmaya ve göstermeye her zaman devam edeceklerini belirtti. Başkanımız, Dünyanın en önemli fuarlarından biri olan Emitt Fuarı'nda da ilçemizi gururla tanıtacaklarını söyleyerek 25-28 Ocak 2018 tarihlerinde Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi'nde açık olacak fuarda ilçemizin standını ziyaret etmeye İstanbul'da bulunan tüm hemşerilerimizi de davet etti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ