Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

İLÇEMİZE AÇILAN SPOR OKULU HAYIRLI OLSUN
Eklenme : 30.01.2018   -   Okunma : 1128

Kızılcahamam TOKİ Konutları bölgesinde bulunan okulumuz 2018-2019 eğitim-öğretim yılı itibariyle “İmam Hatip Programı Uygulayan SPOR LİSESİ” olarak açıldı.

2014 yılında geçici kabulü yapılan ancak öğrenci azlığı nedeniyle eğitim-öğretime başlayamayan Kızılcahamam TOKİ Konutları bölgesinde bulunan okulumuz 2018-2019 eğitim-öğretim yılı itibariyle “İmam Hatip Programı Uygulayan SPOR LİSESİ” olarak açıldı.

Kızılcahamam belediye başkanımız Muhittin Güney, “bu okulun eğitim-öğretime “İmam Hatip Programı Uygulayan SPOR LİSESİ” olarak kazandırılmasında büyük emek harcayan başta Bölge Milletvekilimiz Sayın Emrullah İşler Bey’e, Müsteşar Yardımcımız Sayın Muhterem KURT Bey’e, Din Öğretimi Genel Müdürümüz Sayın Nazif Yılmaz Bey’e, Daire Başkanımız Sayın İhsan Erkul Bey’e, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Vefa Bardakçı’ya, daima yanımızda olan, bizlere her zaman destek olan Kaymakamımız Sayın Mehmet Yıldız Bey’e ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Veli Karakuş’a ayrı ayrı teşekkür ederim.

Geleceğin sporcularının yetişeceği okulumuza ilçemizden ve ilçe dışından bu eğitim-öğretim yılında mezun olacak tüm 8. sınıf öğrencileri kayıt yaptırabilecek. Ayrıca okulun bir bölümüne ilçe dışından gelecek öğrenciler için pansiyon yapılacak.

Doğal güzellikleri, spor tesisleri ve bol oksijeniyle “güreş, futbol, voleybol, tekvando, masa tenisi, softbol” gibi birçok spor dalı için kamp merkezi olan güzel ilçemiz Kızılcahamam’a ve ülkemize “İmam Hatip Programı Uygulayan SPOR LİSESİ” hayırlı olsun” dedi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ