Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

İLÇEMİZİN TANITIMI ANTARES AVM’DE BAŞLADI
Eklenme : 31.01.2018   -   Okunma : 1939

Başkanımız Muhittin Güney'in ilçemize kazandırdığı projeler ve ilçemizin güzelliklerini tanıtmak üzere Antares Avm'de kurulan standımızda tanıtımlar başladı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in ilçemize kazandırdığı projeler ve ilçemizin güzelliklerini tanıtmak üzere Antares Avm'de kurulan standımızda tanıtımlar başladı.

Belediyemiz tarafından kurulan stand,  31 Ocak - 03 Şubat 2018  tarihlerinde Antares Avm'de açık kalacak ve görevli çalışanlarımız tarafından Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in ilçemize kazandırdığı projeler ile ilçemizde üretim yapan Famous Kolonyası, Nevbahar Kolonyası, Kızılcahamam Maden suyu, Kızılcahamam Javsu, Kozalak Garden Kızılcahamam Kahvesi ve Kızılcahamam Bazlaması tanıtılacak.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, ilçemizin her alanda tanınan özel bir ilçe olduğunu  vurgulayarak çeşitli çalışmalarla ilçemizin her alanda tanıtımının yapılmaya devam edeceğini söyledi. Başkanımız ayrıca ilçemize bu imkanı tanıyan Antares Avm yöneticilerine de teşekkür etti.

 

 

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ