Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, “Z” KÜTÜPHANE AÇILIŞINA KATILDI
Eklenme : 8.02.2018   -   Okunma : 1684

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Kızılcahamam Anadolu Lisesi’nde oluşturulan Z Kütüphane açılışına katıldı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Kızılcahamam Anadolu Lisesi’nde oluşturulan Z Kütüphane açılışına katıldı.
 Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından finanse edilen ve Kızılcahamam İlçe Emniyet Müdürlüğünce, Kızılcahamam Anadolu Lisesi’nde kurulan Şehit Polis Gökhan Osman Karaduman Zenginleştirilmiş Kütüphane (Z Kütüphanesi), düzenlenen törenle hizmete açıldı.
Kızılcahamam Anadolu Lisesi’nden mezun olan ve 2016 yılında Nusaybin'de şehit olan Özel Harekat Polisi Gökhan Osman Karaduman’ın ismi okuduğu okulda kurulan Z Kütüphanesine verildi.
Törene Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, Jandarma Komutanı Kadir Bilgi, Belediye Meclis Üyesi Murat Can, Şehit Polis Gökhan Osman Karaduman’ın İsmail Karaduman ve Ailesi, STK başkanları, okul müdürleri, öğretmenler, kurum müdürleri, öğrenciler ve davetliler katıldı.
Z Kütüphane açılışında konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı kapsamında Kızılcahamam İlçe Emniyet Müdürlüğümüzün yapmış olduğu girişimler ile Kızılcahamam Anadolu Lisesi Okulumuzda açılan ve en onurlusu ise Okulumuz mezunlarından Şehit Polis Memurumuz Gökhan Osman Karaduman’ın adının yaşatılacağı Z Kütüphane ilçemize ve okulumuza hayırlı olsun dedi.
İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey ise yaptığı konuşmada; 81 ilde başlatılan, Güvenli Hayat ve Güvenli Gelecek için Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek  Programı kapsamında hazırlanan Okullarımıza Z Kütüphanesi projesinin İlçemizde Kızılcahamam Anadolu Lisesi’ne kurarak en önemlisi de bu okuldan mezun olmuş ve Vatanı için şehit düşmüş olan meslektaşımız Şehit Gökhan Osman Karaduman kardeşimizin adını vererek okulumuzda yaşatacağız. Bu vesileyle öğrencilerimizin bu kütüphaneden yararlanmalarını diliyor teknoloji ile donatılmış bir kütüphaneyi okulumuza hediye ediyoruz dedi.
Konuşmaların ardından Kızılcahamam İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay tarafından dua yapılarak protokol üyeleri tarafından açılışı yapılan Z Kütüphane, öğrencilerin hizmetine sunuldu.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ