Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ÇERKEŞ YOLUNDA YAPIMI DEVAM EDEN TÜNELİN İSMİ DE "KIZILCAHAMAM" OLDU
Eklenme : 15.02.2018   -   Okunma : 2635

Başkanımız Muhittin Güney'in girişimleri ile Çerkeş yolu üzeri Mercimekli Mevkii'nde yapımı devam eden tünelin ismi "KIZILCAHAMAM TÜNELİ" olarak belirlendi.


Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in girişimleri ile Çerkeş yolu üzeri Mercimekli Mevkii'nde yapımı devam eden tünelin ismi "KIZILCAHAMAM TÜNELİ" olarak belirlendi.
Belediyemiz tarafından yapılan başvuru ile Mercimekli Mevkii'nde yapımına devem edilen tünele "KIZILCAHAMAM TÜNELİ" ismi verilmesi talebine istinaden Karayolları Genel Müdürlüğü görev alanına giren köprü viyadük tüneller ile bina ve tesislerine verilecek isimlere ait tespit ve uygulama yönergesinin 7. Maddesine göre toplanan Karayolları Genel Müdürlüğü İsim Seçme Kurulu kararı ile tünelin ismi "KIZILCAHAMAM TÜNELİ"  belirlendi.
Kızılcahamam - Çerkeş il yolunda yapımı devam eden tünel, 2070 m. uzunluğunda olacak.
Belediye Başkanımız Muhittin Güney, tek tüp, iki yönlü olacak tünelin bölge ekonomisine katkı sağlayacağını ve ulaşım açısından büyük kolaylık sağlayacağını belirtti. Başkanımız ayrıca yakın zaman da tamamlanmasını bekledikleri tünelin isminin de yapılan başvuru neticesinde "KIZILCAHAMAM TÜNELİ" olarak belirlenmesinden dolayı mutluluk duyduğunu sözlerine ekledi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ