Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, AK PARTİ ANKARA İL KONGRESİNE KATILDI
Eklenme : 18.02.2018   -   Okunma : 843

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Ak Parti Ankara İl Başkanlığı 6. Olağan Kongresine katıldı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Ak Parti Ankara İl Başkanlığı 6. Olağan Kongresine katıldı.

Ankara Spor Salonunda yapılan Kongreye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımlarının yanı sıra, Ankara İlçe teşkilatları, Belediye Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, ve partililer katıldı.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ankara Spor Salonu'na gelişinde salon dışında bekleyen partililere seslendi.

Alandakilere, "Bugün sizi çok farklı görüyorum" diyen Erdoğan, partililerin coşkusunun, heyecanının Ankara'yı çok farklı yerlere taşıyacağına inandığını belirtti.

Geçen yıl 16 Nisan'da yapılan referandumda Ankara'da ortalamanın altında bir sonuç çıktığını anımsatan Erdoğan, "Şimdi Mart 2019'da, Kasım 2019'da inşallah sandıkları patlatmaya var mıyız? Bunun için kapı kapı dolaşmaya var mıyız? Birilerinin hesaplarını bozmaya var mıyız? Selçuklu'nun iftihar merkezi Ankara'ya bu yakışır." diye konuştu.

Başbakan Binali Yıldırım AK Parti'nin, siyasette birliğin, beraberliğin kardeşliğin adı olduğunu belirterek, "AK Parti kalkınmanın adıdır, AK Parti denince hastaneler, tüneller, havaalanları, hizmet akla gelir, 'insanı yücelt ki devlet yücelsin' akla gelir." dedi.

Terörle mücadelenin amansız şekilde devam ettiğini vurgulayan Yıldırım, "Bugün aslanlarımız, kahramanlarımız, Mehmetlerimiz, Afrin'de destan yazıyor. Yurt içinde, yurt dışında terörü tamamen bitirinceye kadar bu operasyon devam edecek, kim ne derse desin hiçbir terörist, bir terörist dahi kalmayacak." ifadesini kullandı.

Başbakan Binali Yıldırım; Ankara’nın Alim ve kanaat önderlerini sıralayarak ilçemiz alimlerinden hemşehrimiz Merhum Rıza Çöllüoğlu’ndan da bahsetti.

Ankara İl Başkanlığı 6. Kongresi seçimlere geçilerek sona erdi. Seçimlerde İlçe Delegesi olan Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, oyunu kullanarak İl Başkanı Nedim Yamalı’yı tebrik ediyorum dedi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ