Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM METROMALL AVM'DE TANITILIYOR
Eklenme : 22.02.2018   -   Okunma : 1028

Başkanımız Muhittin Güney'in ilçemize kazandırdığı projeler ve ilçemizin güzelliklerini tanıtmak üzere Metromall Avm'de kurulan standımızda tanıtımlar başladı.

Başkanımız Muhittin Güney'in ilçemize kazandırdığı projeler ve ilçemizin güzelliklerini tanıtmak üzere Metromall Avm'de kurulan standımızda tanıtımlar başladı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in ilçemize kazandırdığı projeler ve ilçemizin güzelliklerini tanıtmak üzere Metromall Avm'de kurulan standımızda tanıtımlar başladı.

Belediyemiz tarafından kurulan stand,  22 - 25 Şubat 2018  tarihlerinde Metromall Avm'de açık kalacak ve görevli çalışanlarımız tarafından Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in ilçemize kazandırdığı projeler ile ilçemizde üretim yapan Famous Kolonyası, Nevbahar Kolonyası, Kızılcahamam Maden Suyu, Kızılcahamam Javsu, Kozalak Garden Kızılcahamam Kahvesi ve Kızılcahamam Bazlaması ve kozalak reçeli  tanıtılacak.

Metromall Avm'de kurulan standımızı Avm'nin sahibi Hemşehrimiz Mustafa Akan da ziyaret etti.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, ilçemizin her alanda tanınan özel bir ilçe olduğunu  vurgulayarak çeşitli çalışmalarla ilçemizin her alanda tanıtımının yapılmaya devam edeceğini söyledi. Başkanımız ayrıca ilçemize bu imkanı tanıyan Metromall  Avm sahibi Mustafa Akan'a teşekkür etti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ