Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, METROMALL AVM’DE AÇILAN TANITIM STANDIMIZI ZİYARET ETTİ
Eklenme : 23.02.2018   -   Okunma : 2153

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam Belediyesi tarafından Ankara Eryaman Metromall Avm Alışveriş Merkezi'nde açılan tanıtım standımızı ziyaret etti.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam Standımıza ziyarete gelen Bala Kaymakamı İbrahim Halil Şivgan’ı karşılayarak hoş geldiniz dedi.

Standımıza gelerek ilçemizin tanıtımını yapan Belediye Başkanımız Muhittin Güney’i Ankara Eryaman Metromall Avm Alışveriş ve yaşam merkezi İşletme sahibi Hasan Akan ve  Metromall Avm Alışveriş ve yaşam merkezi Müdürü Halil İbrahim Öztepe  karşıladı. Belediye Başkanımız Muhittin Güney, standımızı gezerek kendi de bizzat standımızda bulundu ve ziyaretçilerle sohbet etti. Başkanımız, 25 Şubat Pazar akşamına kadar açık kalacak olan standımıza tüm vatandaşlarımızı davet etti

Kızılcahamam tanıtımının yanı sıra İlçemizde ilçede üretim yapan Famous Kolonyası, Nevbahar Kolonyası, Kızılcahamam Maden Suyu, Kızılcahamam Javsu, Kozalak Garden Kızılcahamam Kahvesi ve Kızılcahamam Bazlaması da alışveriş merkezine gelen vatandaşlar ve özellikle Ankara'da yaşayan hemşerilerimizin yoğun ilgisini gördü.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ