Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ZEYTİN DALI HAREKATI İÇİN OKULLARIMIZ KERMES DÜZENLEDİ
Eklenme : 27.02.2018   -   Okunma : 903

15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda kermes düzenlenerek açılışı yapıldı.

Zeytin Dalı Harekatı’nda mücadele eden Kahraman Mehmetçiklerimiz için Kızılcahamam Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Halide Edip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından 27 Şubat 2018 Salı günü 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda kermes düzenlenerek açılışı yapıldı.

Kermes açılışına Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, Belediye Meclis Üyeleri Songül Ergelen, İbrahim Yıldız, Yusuf Şengül, Kemal Öztürk, Günaydın Yüce, kurum müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.

15 Temmuz Cumhuriyet  ve Demokrasi Meydanı’nda kurulan kermesin açılışı protokol tarafından yapılarak kurulan standlar gezildi. Okulların yapmış olduğu tekstil, takı, toka ve yiyecekler ile dışarıdan esnafların da bu kampanyaya destek vermesiyle ürün standları kuruldu.  Kermeste elde edilen gelirin tamamının Kızılcahamam Kaymakamlığı ve Kızılcahamam Belediyesi koordinesinde başlatılan yardım kampanyasına bağışlanacağı belirtildi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ