Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DOÇ. DR. MUSTAFA TUNA, BAŞKANIMIZI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
Eklenme : 2.03.2018   -   Okunma : 1055

Kızılcahamam’a gelerek ziyaretlerde bulunan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney’i makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kızılcahamam’a gelen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Belediye Başkanımız Muhittin Güney ile beraber ilçe içerisinde ziyaretleri tamamlayarak Kızılcahamam Belediyesi hizmet binasına geldiler. Başkan Mustafa Tuna’yı belediye binası önünde Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkan Danışmanı ve Genel Koordinatör İhsan Taşer, Belediye Meclis Üyeleri Kemal Öztürk, Yusuf Şengül, İbrahim Yıldız, Songül Ergelen, Günaydın Yüce ve birim müdürleri karşıladı.

Kızılcahamam Belediyesi’ne gelerek Başkanımızı makamında ziyaret eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kaymakam Mehmet Yıldız ve beraberindeki heyet ile sohbet ederek Kızılcahamam’da yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Belediyemiz faaliyetlerinden, yapımı biten ve devam eden projelerden bahsetti. Büyükşehir Belediyesi ile ortak yürütülen çalışmaların olduğunu dile getirdi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Kızılcahamam’ın yerinin ayrı olduğunu ve her zaman desteğini esirgemeyeceğini belirterek Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve ekibine başarılar diledi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ