Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ZONGULDAKLI GENÇ HAFIZ ADAYLARI JEOPARK ALANLARINI GEZDİ
Eklenme : 10.03.2018   -   Okunma : 1220

Zonguldak Çaycuma Müftülüğü Şehit Kerim Keçeci Hafız Kız Kur’an Kursu ve Çaycuma Bülent Ecevit Üniversitesi öğrencileri, ilçemizi gezdiler.

Zonguldak  Çaycuma Müftülüğü Şehit Kerim Keçeci Hafız Kız Kur’an Kursu ve Çaycuma Bülent Ecevit Üniversitesi öğrencileri, ilçemizi gezdiler.

Genç hafız ve hafız adayları, öğretmenleri Ayşe Kulluk, Feyza Çelebi , Nazmiye Balcık, Elif Çakıroğlu, Nurhan Günay ve Derya Göveç önderliğinde Kızılcahamamam Beldiyesi Turizm Tanıtım Koordinatörü Ali İhsan Kayabaşıoğlu  rehberliğinde ilk olarak Kızılcahamam Belediyesi Jeopark Müzesi’ni gezdiler. Sonrasında ise Kızılcahamam Belediyesi 100. Yıl Eğitimci Nuray Yeşil Müzesi, Şehit Anıt Ağacı, Mahkemeağacin 15 Temmuz Şehitliği ve Abacı Peribacaları Rekreasyon Alanı’nı gezdiler. Misafirler son olarak kaplıcaya girerek yorgunluklarını termal su ile attılar.

Gezi  sonrasında Kur’an Kursu öğrencileri ve öğretmenleri, gezide ev sahipliği yapan İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay ve Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney ‘e teşekkürlerini ileterek ilçemizden ayrıldılar.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ