Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, PROJE YARIŞMASINA KATILAN KIZILCAHAMAM İBN-i SİNA MESLEKİ ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERİNİ ZİYARET ETTİ
Eklenme : 14.03.2018   -   Okunma : 755

Başkanımız, Tübitak Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Ankara Bölge Finali'ne katılan öğrenci ve öğretmenleri ziyaret etti.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, bu yıl 49.'su düzenlenen Tübitak Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Ankara Bölge Finali'ne katılan Kızılcahamam İbn-İ Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenlerini Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nde açılan sergi alanında ziyaret etti.

Kızılcahamam İbn-İ Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yarışmaya öğrenciler Ravza Nur Yılmaz ve Gülsenur Sadıklar'ın hazırladığı, danışman öğretmenliğini Müjgan Sezer'in yaptığı "Musıki -i Şİfa'dan Müzikoterapiye" adlı tarih projesi ile katıldı. Proje, 8 ilden davet edilen 8 proje arasında yer aldı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, ilçemizi temsilen projede görev alan Danışman Öğretmen Müjgan Sezer ile öğrencileri Ravza Nur Yılmaz ve Gülsenur Sadıklar'a başarılar diledi.

Projenin detayları şu şekilde;

Proje İsmi: Musıki -i Şİfa'dan Müzikoterapiye

Projenin Amacı: Bu proje geçmişte tedavi amacı ile kullanılan müziğin günümüz psikolojik rahatsızlığı olan insanlar,  gelecek kaygısı yaşayan stresli öğrenciler üzerindeki etkisini gözler önüne sermek ve konu hakkında bilinç oluşturmayı amaçlamaktadır

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ