Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, YARIŞMAYA KATILAN KIZILCAHAMAM ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENİNİ ZİYARET ETTİ
Eklenme : 14.03.2018   -   Okunma : 844

Başkanımız, Tübitak Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Ankara Bölge Finali'ne katılan öğrenci ve öğretmenleri ziyaret etti.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, bu yıl 49.'su düzenlenen Tübitak Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Ankara Bölge Finali'ne katılan Kızılcahamam Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenlerini Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nde açılan sergi alanında ziyaret etti.

Kızılcahamam Anadolu Lisesi, yarışmaya öğrenci Fatma Ekin Suci'nin hazırladığı, danışman öğretmenliğini Asuman Suci'nin yaptığı "Kızılcahamam'da Komşuluk Ritüelleri" adlı tarih projesi ile katıldı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, ilçemizi temsilen projede görev alan Danışman Öğretmen Asuman Suci  ile öğrenci Fatma Ekin Suci'ye başarılar diledi.

Projenin detayları şu şekilde;

Proje İsmi: Kızılcahamam'da Komşuluk Ritüelleri

Projenin Amacı: Ankara - Kızılcahamam ilçesindeki komşuluk ritüelleri hakkında bir araştırma yapılacaktır. Komşuluk ve ona ait davranış kalıplarının insanlar üzerindeki olumlu etkileri yadsınamaz. Araştırmanın amacı Kızılcahamam ilçesinde komşulukla ilgili temel ritüellerin ortaya çıkarılmasıdır.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ