Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

PURSAKLAR ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERİ KIZILCAHAMAM GEZİSİ DÜZENLEDİ
Eklenme : 19.03.2018   -   Okunma : 891

Pursaklar şehit yakınları ve gazileri, Pursaklar Kaymakamlığı tarafından organize edilen Kızılcahamam gezisinde bir araya geldiler.

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerini anma programı kapsamında Pursaklar şehit yakınları ve gazileri, Pursaklar Kaymakamlığı tarafından organize edilen  Kızılcahamam gezisinde bir araya geldiler.
Pursaklar şehit yakınları ve gazileri, Pursaklar Kaymakamının eşi Hülya Kara, Pursaklar Müftüsünün eşi Naciye İzmirli ve Vakıf Müdüresi Songül Başaran öncülüğünde Kızılcahamam Belediye Meclis Üyesi Songül Ergelen eşliğinde, Kızılcahamam Belediyesi Turizm Tanıtım Koordinatörü Aliihsan Kayabaşıoğlu rehberliğinde ilk olarak Kızılcahamam Belediyesi Jeopark Müzesini ziyaret ettiler. Burada ilçemize ait jeolojik oluşumlar ve ilçemiz hakkında bilgilendirildiler, sonrasında Mahkemeağcin kabristanında bulunan 15 Temmuz Şehitlerimizin şehitliğine gidip dualar okuduktan sonra Abacı Peribacaları Rekreasyon Alanı’nı gezdiler. Burada yapılan çalışmaları oldukça beğenen misafirlerimiz gezinin diğer kısmında Soğuksu Milli Parkını dolaşıp temiz hava aldılar. Pursaklar Şehit  yakınları ve gazileri son olarak İlçemizde bulunan Şehit Anıt Ağacını ziyaret edip şehitlerimize dualar ettiler.
Gezi bitiminde Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, Pursaklar Şehit  yakınları ve gazilerine yemek ikram etti. Yemekten sonra Kızılcahamam Belediyesi önünde hatıra fotoğrafı çektirdiler. İlçemizden memnun bir şekilde ayrılan misafirler, misafirperverliğinden dolayı Belediye Başkanımız Muhittin Güney’e ve ekibine teşekkürlerini ilettiler.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ