Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

İMZALAR ATILDI YÜZLER GÜLDÜ
Eklenme : 23.03.2018   -   Okunma : 1146

Belediye İş Sendikası ile Kızılcahamam Belediyesi arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Belediye İş Sendikası ile Kızılcahamam Belediyesi arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, imza töreninin açılış konuşmasında; Söylemlerinin arkasında duran, alın terini ve iş barışını her şeyin üzerinde tutan bir anlayışla hizmet edildiğini dile getirerek, göreve geldiğimiz günden beri ödeyeceğimiz rakamları dile getirmedik mevcut koşullarda zamanında ödeyebileceğimiz rakamların en iyisini işçimize sunduk. Sunduğumuz vaatlerin sonrasında asla mazeret üretmedik. Para yok dediler ama biz göreve geldiğimiz ilk günden bu güne kadar maaşlarını gününde ödedik bunu nasıl yaptığımızın değerlendirmesini işçiye ve halkımıza bırakıyorum dedi.

Kızılcahamam Belediyesi’nin ülkenin örnek belediyelerinden biri haline getirmede büyük emeği olan işçilerimize bu vesile ile teşekkürlerimi, minnettarlığımı ifade etmek istiyorum diyen Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam Belediyesi’nin başarı formülünü işçisi, memuru ve diğer tüm çalışanları ile birlikte inanarak çalışmak olarak açıkladı. Hem işçimiz, hem sendikamız, hem biz birbirimizi biliyor ve tanıyoruz. Amacımız aynı, isteğimiz bir aynı yerden baktığımız için sorun yaşamıyoruz, İşçilerimizden tek isteğimiz işlerini en iyi şekilde işlerine değer katarak yapmalarını olduğunu söyledi.

Belediye İş Sendikası Ankara Şube Başkanı Mehmet Güngören; “İşçinin emeğini koruyan, kollayan bir belediye anlayışı var Kızılcahamam Belediyesi’nde işçilerimizin alın terlerinin, emeklerinin karşılığını kurumadan almalarından dolayı başkanımıza teşekkür ederim. Sözleşmede emeği geçen Mali Hizmetler Müdürü Muammer Sarıoğlu, Mali Hizmetler Müdür V. Gürol Demirhan, Yönetim Kurulumuz Hayrettin Akar, Temsilcimiz Necip Çakır’a Sendikasına güvenen tüm işçi kardeşlerime teşekkür ederim” dedi.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ