Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, HUZUREVİNDE DÜZENLENEN YAŞLILAR HAFTASI PROGRAMINA KATILDI
Eklenme : 23.03.2018   -   Okunma : 958

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam Huzurevi’nde düzenlenen yaşlılar haftası programına katıldı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam Huzurevi’nde düzenlenen yaşlılar haftası programına katıldı.

Yaşlılar haftası nedeniyle Ankara Üniversitesi Yaşlılık Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Ankara Üniversitesi Kızılcahamam Meslek Yüksekokulu tarafından,  Kızılcahamam Huzurevi ve Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde ‘Kuşaklararası Dayanışma Ziyareti’ gerçekleştirildi.

Programa, Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Belediye Meclis Üyesi Songül Ergelen, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, Kızılcahamam Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Şenel Yıldız, Yaşlı Bakım Hiz. Müdürü Leyla Kahraman, Ankara Üniversitesi Kızılcahamam Meslek Yüksekokulu Müdürü  Prof. Dr. Seyhan Akıska, Ankara Üniversitesi Rektörü eşi Nebahat İbiş,  Kızılcahamam Huzurevi ve Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi  yöneticileri, Yüksekokul öğrencileri ve huzurevi sakinleri katıldı.

Prof. Dr. Seyhan Akıska, Ankara Üniversitesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Kuşaklararası Dayanışma Ziyaretini bu yıl da burada gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu güzel etkinlikte emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız ve Belediye Başkanımız Muhittin Güney, selamlama konuşması yaparak, programı düzenleyen Ankara Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi Kızılcahamam Meslek Yüksekokulu yönetimine ve öğretim görevlilerine, programa ev sahipliği yapan Kızılcahamam Huzurevi ve Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi yönetimine ve katılımcılara teşekkür ettiler.

Konuşmaların ve konferansın ardından Huzurevi sakinleri tarafından yapılan el emeği ürünler  ilçe protokolüne ve öğretim görevlilerine  hediye edildi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ