Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

GÖNÜL SUYU EKİBİ BAŞKANIMIZI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
Eklenme : 27.03.2018   -   Okunma : 632

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, bölgeye giden ve gönül suyu projesini gerçekleştiren ekibe teşekkür etti.

Kızılcahamam Kaymakamlığı ve Kızılcahamam Belediyesi desteği ile Kızılcaören Köyü Yardımlaşma Derneği tarafından organize edilen Gönül Suyu projesi Cuma günü Kızılcahamam Belediyesi önünden dualarla Afrin’e uğurlanmıştı.

Afrin’de mücadele eden silahlı kuvvetlerimize ve bölge halkına gönderilen bir tır su ve maden suyunu Cilve Gözü Sınırına kadar götüren heyet bugün ilçemize dönerek Belediye Başkanımız Muhittin Güney’i makamında ziyaret ettiler.

Zeytin Dalı Harekatı kapsamında görev yapan askerler ile Afrin'de terörden arındırılan bölgelerde yaşayan halka su ve maden suyu götüren Kızılcahamam Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Kızılcaören Mahallesi Muhtarı İsa Şenli, Kızılcaören Mahallesi Dernek Başkanı Ahmet Yurt, Dernek Yöneticisi Yusuf Kalender ve Javsu yöneticisi Kadir Furuncu, Başkanımıza yaptıkları ziyarette bölgede yaşadıkları atmosferi anlattılar.

Burada "Gönül Suyu" kampanyası kapsamında hazırlanan yardımları Türk Kızılayı’na teslim ettiklerini belirten heyet, komando birliğindeki askerleri ziyareti ettiklerini, kurban keserek Kur'an-ı Kerim okunup askerler için dua edildiğini ve Kızılcahamam’ın sembolü olan bazlamamızı orada dağıttıklarını beyan ettiler.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, bölgeye giden ve gönül suyu projesini gerçekleştiren ekibe teşekkür etti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ