Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ÇAĞATAY İLKOKULU, BAHARA ABACI PERİBACALARI’NDA MERHABA DEDİ
Eklenme : 6.04.2018   -   Okunma : 1521

Kızılcahamam Belediyesi tarafından projelendirilip, ziyaretçilerin hizmetine sunulan Jeopark duraklarımızdan Abacı Peribacaları Rekreasyon Alanı’na her geçen gün ziyaretçi akını devam ediyor.

Çağatay İlkokulu 3/A Sınıfı öğrencileri, Okul Müdürü İbrahim Ayhan ve Sınıf Öğretmeni Hasan Akpınar öncülüğünde Kızılcahamam Belediyesi Jeopark Müzesi Sorumlusu Ali ihsan Kayabaşıoğlu rehberliğinde Abacı Peribacaları Rekreasyon Alanı’nı ziyaret ettiler. Minik öğrenciler burada Bahara Hoşgeldin deyip, Doğamızı Seviyoruz, Doğamızı Koruyoruz mesajı verdiler. Jeopark Projesinin temel amaçlarından birisi olan doğa koruma ve doğa bilincini aşılama kapsamında öğrencilerimize bu algıyı oluşturmak maksadı ile Kızlcahamam Belediyesi Jeopark Koordinasyon Merkezi öğrencilerimizi bilinçlendirdi.

Gezi Bitiminde Okul Müdürü İbrahim Ayhan, Sınıf Öğretmeni Hasan Akpınar ve minik öğrenciler Abacı Peribacaları’nda yapılan çalışmalardan ötürü hayranlıklarını ve memnuniyetlerine dile getirip, yapmış olduğu çalışmalardan ötürü Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney’e teşekkürlerini iletip, başarılarının devamını dilediler.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ