Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

RİYAD FUARINDA KIZILCAHAMAM STANDINA BÜYÜK İLGİ
Eklenme : 10.04.2018   -   Okunma : 901

Kızılcahamam, 10-13 Nisan 2018 tarihlerinde Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da dünyanın en büyük uluslararası turizm fuarında tanıtılmaya başladı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in girişimleri sonucunda, Turizm Bakanlığı’nın Türkiye olarak katıldığı  Rıyadh Travel Faır 2018 10. Uluslararası Turizm Fuarı’nda kurulan stand ile ilk misafirlerini ağırladı.

Fuar hazırlıklarının tamamlanması ile birlikte Rıyadh Travel Faır 2018 10. Uluslararası Turizm Fuarı’nda ilçemizin tanıtımını yapmak üzere Kızılcahamam Belediye Başkanımızın eşi Ayşe Güney ve belediye personelimiz Şeniz Baloğlu temsil ediyor.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Rıyadh Travel Faır 2018 10. Uluslararası Turizm Fuarı’nda ilçemizin tanıtımına başlanmıştır, Fuarın açılışına katılan Riyad Büyükelçimiz Sayın Erdoğan Kök, Yemen Büyükelçimiz Levent Eler ve Riyad Büyükelçiliğimiz Kültür Ateşesi Metin Bilge, Suudi Arabistan Kültür Bakanlığı yetkilileri ile birlikte standımızı ziyaret ettiler, Türkiye’ye verilen alan içerisinde Kızılcahamam standının  büyük ilgi gördüğü haberini alarak standımızda tanıtım yapan eşim Ayşe Güney’e personelimiz Şeniz Baloğlu’na ve İlçemizden tanıtımına katkı sağlayan Cam Otel İşletmecilerinden Ömer Oğultürk’e teşekkür ederim dedi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ