Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

JEOTERMAL PERSONELİNE YANGIN TATBİKATI
Eklenme : 27.04.2018   -   Okunma : 735

Kızılcahamam Belediyesi’ne bağlı Jeotermal A.Ş. personeline İş Güvenliği eğitimi kapsamında yangın söndürme eğitimi ve tatbikatı semineri verildi.

Kızılcahamam Belediyesi’ne bağlı Jeotermal A.Ş.  personeline İş Güvenliği eğitimi kapsamında yangın söndürme eğitimi ve tatbikatı semineri verildi.

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kurum ya da kuruluşlarda iş yerinin ölçeğine bakmaksızın, yangın önleme, koruma, tahliye, yangınla mücadele konularında uygun donanıma sahip ve bu konuda eğitimli yeterli sayıda kişinin görevlendirilmesini zorunlu hale getirmiştir. Kanun yönetici ya da işverenin yangın ihtimaline karşı araç ve gereçleri sağlayarak, eğitim ve tatbikatları yaptırmasını ve yangın ihtimaline karşı eğitilmiş kişi/kişilerin kurum ya da kuruluşlarda her zaman hazır bulunmalarını şart koşulmasıyla birlikte, Furkan Mak. Pek. Teks. Tem. Sanayi. A.Ş Dağıtım ve Satış Pazarlama Yetkili Cavit Erdoğan tarafından yangın söndürme eğitimi verildi.

Furkan Mak. Pek. Teks. Tem. Sanayi. A.Ş Dağıtım ve Satış Pazarlama Yetkili Cavit Erdoğan tarafından verilen yangın söndürme eğitimi nin ardından Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi’nde yangın tatbikatı yapıldı.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ