Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ANKARA AKDERE MERKEZ KIZ KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİ İLÇEMİZDE TÜRBE ZİYARETLERİ YAPTILAR
Eklenme : 7.05.2018   -   Okunma : 1752

Termal ve Doğa Cenneti Kızılcahamam sadece Termal ve Doğa Turizmi ile değil, İnanç Turizmi ile de misafirlerimizin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Termal ve Doğa Cenneti Kızılcahamam sadece Termal ve Doğa Turizmi ile değil, İnanç  Turizmi ile de misafirlerimizin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Ankara Akdere Merkez Kız Kur’an Kursu öğrencileri kurs öğretmeni Fatma Seki öncülüğünde Kızılcahamam Belediyesi Turizm Tanıtım Koordinatörü Ali İhsan Kayabaşıoğlu rehberliğinde İlk olarak Taşlıca bölgesinde bulunan Kırmızı Ebe  Türbesi, Ayran Taşı, Gelin Kayası ve Oruç Gazi Türbesi’ni ziyaret ettiler. Daha sonrasında ise Şeyh Ali Semerkandi Hazretleri Türbesi, Şeyh Yunus Bin Ahmet Kuzvirani ( Yunus Dede) Türbeleri’ni ziyaret ettiler.

İlçemize gelen misafirler gezinin son bölümünde ise Abacı Peribacaları, Mahkemeağacin Yeraltı Şehrini gezdiler. Misafirler, gezi sonrasında ilçemize olan hayranlıklarına dile getirip yapmış olduğu çalışmalardan dolayı Belediye Başkanımız Muhittin Güney’e teşekkürlerini iletip, yöresel ürün alışverişi yapıp ilçemizden ayrıldılar.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ