Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, ÖZDEMİR VE BATTAL ÇİFTİNİN NİKAHINA KATILDI
Eklenme : 8.05.2018   -   Okunma : 1698

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Osman Özdemir'in nikah törenine katıldı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Osman Özdemir'in nikah törenine katıldı.

Altın Nikah Salonu’nda düzenlenen Ak Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Ali Osman Özdemir ile Bengisu Battal'ın nikah törenine Başbakanımız Binali Yıldırım, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Julide Sarıeroğlu, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Belediye Başkanları, bürokratlar ve davetliler katıldı.

 Ali Osman Özdemir ile Bengisu Battal'ın nikahını Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna kıydı. Çifttin nikah şahitliğini Başbakan Binali Yıldırım, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Julide Sarıeroğlu ve Adalet Bakanı Abdulhamit Gül yaptı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyerek Özdemir ve Battal ailelerine de hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ